رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون عنوان کرد: فضاهای آموزشی منطقه بردخون جوابگوی نیاز جمعیت دانش آموزی نیست

ظهیر محمودی در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه بردخون، اظهار داشت: هر ساله بر جمعیت دانش آموزی منطقه افزوده می شود و فضاهای آموزشی منطقه جوابگوی نیاز جمعیت دانش آموزی نیست که اگر چاره ای اندیشیده نشود سال آینده بحران فضای آموزشی خواهیم داشت.

وی افزود: همزمان با هفته بسیج دانش آموزی نمایشگاه های ایثار در مدارس و بوستان های شهدا برگزار می شود و اردوی راهیان نور نیز با حضور دانش آموزان متوسطه اجرا می گردد.

محمودی از همکاری و همراهی ادارات بویژه سپاه و بسیج در زمینه برگزاری اردوی راهیان نور تقدیر کرد و اضافه نمود: برپایی این اردوها فرهنگ ایثار و شهادت را در بین دانش آموزان گسترش می دهد.
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون با اشاره به برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس، گفت: انتخابات شوراهای دانش آموزی تمرین عملی دموکراسی است که بر خلاف برخی کشورها که حکومتی دیکتاتوری دارند از دوره ابتدایی در کشور ما اجرایی می شود
و از افتخارات نظام اسلامی می باشد که نماد حماسه حضور و مشارکت مردم در سرنوشت خود است.
وی با بیان اینکه کلاس های کنکور از ابتدای سال تحصیلی در منطقه آغاز شده، تصریح کرد: ۱۰کلاس هوشمند به زودی در منطقه راه اندازی می شود.

بخشدار بردخون نیز با اشاره به جایگاه ورزش و تربیت بدنی خواستار توجه دانش آموزان و فرهنگیان به سلامتی خود شد و جایگاه اولیا را در مدارس
مهم خواند و افزود: پیوند اولیا و مربیان و تعامل خانه و مدرسه موجب تقویت و اعتلای تعلیم و تربیت خواهد شد.
حیدر عمرانی خواستار مشارکت خیرین و دلسوزان در آموزش و پرورش شد و گفت: آموزش و پرورش نیازمند یاری مردم است و اگر می خواهیم جامعه ای توسعه یافته داشته باشیم باید با همه توان نظام تعلیم و تربیت را کمک کنیم.

منبع : وبلاگ اطلاع رسانی بردخون |شورا
برچسب ها : دانش ,منطقه ,آموزی ,آموزش ,پرورش ,بردخون ,دانش آموزی ,جمعیت دانش ,منطقه بردخون ,پرورش منطقه ,دانش آموزان ,فضاهای آموزشی منطقه ,پرورش منطقه بردخو